Klub Sportowy 1920 Mosina - Warta Międzychód

Michałowski Ireneusz Kierownik drużyny

Ireneusz Michałowski

12.04.2015

Mecz dobrze rozpoczeli nasi zawodnicy atakując skomasowaną obrone gospodarzy.W 20' Robert Bochiński wywalczył piłkę w okolicach pola karnego i płaskim strzałem pokonał Sz.Nowackiego.Prowadzimy 1:0.Po utraconej bramce gospodarze śmielej zaczeli atakować czego efektem był rzut karny w 32' podyktowany za przypadkowe zagranie piłki reką w naszym polu karnym.Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Maciej Manelski lecz dobrze dysponowany tego dnia Konrad Galus świetnie sparował piłkę na rzut rożny.Po tej sytuacji nasz zespół stworzył kilka dobrych sytuacji do podwyższenia wyniku,niestety zabrakło skuteczności w decydujących momentach.Między innymi w 45' rozgrywający dobre zawody Jarek Krysiak zmarnował 100% sytuacje.Po przerwie gospodarze odważnie szukali szansy do wyrównania i w 59' po błędach naszego zespołu i atomowym uderzeniu R.Sobkowicza doprowadzają do remisu.Chwilę potem mają kolejną szanse na objęcie prowadzenia ale napastnik Mosiny trafia w słupek.W 59' na boisku pojawia się Maciej Pierzyński i w 74' lobując Sz.Nowackiego wyprowadza nasz zespół na prowadzenie.W 82' po świetnej akcji Karola Gregorka wprowadzony w 65' Wojtek Piątek ustala wynik tego spotkania.Z trudnego terenu w Mosinie po dobrym meczu wywozimy cenne 3 punkty.Juz w najbliższą sobotę o godz.13:30 zapraszamy do Szamotuł na mecz XXI kolejki z miejscową Spartą.