Płomień Przyprostynia Gospodarze
Warta Międzychód Goście

Płomień Przyprostynia
Hubert Wasilewski podstawienie nogi w taktycznym celu
Warta Międzychód
Pierzyński Maciej nierozważny atak na nogi
Gregorek Karol niesportowe zachowanie

Nabzdyk Szymon Drugi trener
Niewiadomski Mariusz Trener
Michałowski Ireneusz Kierownik drużyny

Ireneusz Michałowski

01.05.2015

Mecz można określić totalną kompromitacją.Warta jak zwykle rozpoczęła ze sporym animuszem a Płomień czekał na swoje szanse.Po piętnastu minutach nasza drużyna powinna prowadzić minimum dwoma bramkami.Niestety który to już mecz w którym nasi zawodnicy na potęgę marnują doskonałe okazje.Niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak też stało się w 17' kiedy to Szymon Szulc uciekł naszym obrońcą i świetnie obsłużył Jonasza Pietrzaka który z szóstego metra pokonał Konrada Galusa.Po przerwie to drużyna Płomienia  wykorzystała wszystkie stworzone sytuacje i bezlitośnie je wykorzystała,najpierw Sz.Szulc w 57' w polu karnym zwodem zmylił naszego obrońcę i umieścił piłkę w bramce.Po około dziesieciu minutach młody Jan Zimny minął niczym tyczki slalomowe naszych trzech obrońców i ponownie pokonał K.Galusa.Nasz zespół próbował zdobyć chociaż bramkę honorową niestety bez skutecznie.W 80' meczu na boisku pojawił się wychowanek naszego klubu Jerzy Florczak i tym samym zaliczył debiut w rozgrywkach IV-to ligowych.W doliczonym czasie gry dobił nasz zespół wprowadzony w 74' Mateusz Nowak.Już za tydzień gościć będziemy na międzychodzkim stadionie lidera rozgrywek Pelikan Niechanowo.