Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

27.08.2015

W przełożonym meczu pierwszej kolejki Warta pewnie pokonała we Lwówku miejscowy Mawit.Zaczęło się znakomicie bo już w 7' po dobrej akcji prawą stroną boiska i dośrodkowaniu G.Pińczuka z półwoleja uderza M.Majchrzak i pokonuje bramkarza miejscowych.Minęły zaledwie trzy minuty i po kolejnej dobrej akcji tym razem lewą stroną Jakub Kupczyk dośrodkowuje w pole karne a tam doskonale zamykający całą akcję J.Krysiak podwyższa na 2:0.W 31'jedna z niewielu akcji ofensywnych Mawitu kończy się ładną bramką zdobytą przez M.Karłyka.Na odpowiedz naszego zespołu czekaliśmy zaledwie 10 minut.Po indywidualnej akcji i kapitalnym uderzeniu po poprzeczkę Jarka Krysiaka na przerwę Warta schodzi z dwubramkową przewagą.Po zmianie stron dominacja Warty nie podlega żadnej dyskusji a w 70' swoją już piątą bramkę zdobywa Bartek Nowak.Trzeba przyznać że w tej części meczu Mawit miał również  dwie sytuacje do zdobycia bramki.W 80 minucie w zespole Warty zadebiutował 16-to letni wychowanek Michał Zachciał.Mecz kończy się w pełni zasłużonym zwycięstwem naszego zespołu i tym samym wskakujemy na szczyt ligowej tabeli.