Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

29.08.2015

Zasłużone zwycięstwo po momentami dobrej grze obu drużyn.Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny a dobrych sytuacji nie wykorzystał między innymi B.Nowak.W 22 minucie kolejny rzut rożny wykonywany przez M.Majchrzaka na bramkę zamienia strzałem głową G.Pińczuk.Piłkarze Mieszka próbują zagrozić bramce strzeżonej przez naszego kapitana K.Galusa lecz nie potrafią pokonać naszego bramkarza.Po przerwie drużyna z Gniezna nadal dążyła do strzelenia bramki lecz nasz zespół skutecznie powstrzymywał ich zapędy.W 72 minucie bramkarz gości P.Szafran fauluje w polu karnym B.Nowaka a skutecznie rzut karny wykonuje J.Dohnal i tym samym Warta prowadzi 2:0.Taki wynikiem kończy się to spotkanie i Nasz zespół nadal utrzymuje pozycję lidera rozgrywek IV ligi.A już w w sobotę 05 września o godz.11:00 w Trzciance hit 5 kolejki Lubuszanin - Warta.