Płomień Przyprostynia Gospodarze

Michałowski Ireneusz Kierownik drużyny

Ireneusz Michałowski

13.03.2016

Mecz rozpoczął się idealnie bo już w pierwszej akcji Gerard Pińczuk strzela bramkę otwierającą wynik tego spotkania.Była to 34 sekunda meczu a asystę zaliczył niezawodny Karol Gregorek.Po objęciu prowadzenia przez nasz zespół gra toczyła się w środkowej części boiska.Warta w pierwszej połowie stworzyła sobie kilka sytuacji ale niestety bez zdobyczy bramkowych.Zespół Płomienia miał również okazję do wyrównania lecz nie potrafił zmusić do kapitulacji debiutującego w bramce Warty Macieja Dąbrowskiego bądź w jednym przypadku poprzeczka uratowała nasz zespół przed utratą gola.Pierwsza połowa zakończyła się jedno bramkowym prowadzeniem naszej drużyny. Po przerwie nasz zespół przystąpił do bardziej zdecydowanych ataków czego efektem były dwa gole strzelone przez Karola Gregorka. Najpierw w 74' dobre podanie wprowadzonego wcześniej Maksyma Yevtushenko zamienia na bramkę a cztery minuty później po podaniu Mariusza Wożniaka strzela swoją drugą bramkę w tym meczu.Płomień Przyprostynia zaprezentował się całkiem przyzwoicie i na pewno na własnym terenie będzie groźnym zespołem dla każdej drużyny. Wszyscy z nowo  pozyskanych zawodników wystąpili w tym meczu i zaprezentowali się dobrze a w następnych meczach powinno być jeszcze lepiej.Cieszą trzy punkty w meczu otwierającym rundę wiosenną i już od jutra przygotowujemy się do kolejnego ważnego spotkania ze Spartą Oborniki w sobotę 19 marca o godz.15:00 na który już dziś serdecznie Państwa zapraszamy.