Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

30.09.2017

Z ,,piekła do nieba" tak można określić spotkanie Warty ze Spartą Oborniki. Po dwunastu minutach nasz zespół przegrywał 0:2 ale się nie poddał i walczył. W 17' rzut karny wykorzystał Jakub Budzyń i cały czas dążyliśmy do strzelenia bramki wyrównującej. W 41' mamy drugi rzut karny i ponownie wykonawcą Jakub Budzyń, niestety piłka trafia w słupek i nadal przegrywamy. W 45' najlepszy strzelec naszej drużyny Bartosz Nowak doprowadza do wyrównania i na przerwę obie drużyny schodzą przy wyniku 2:2. Po przerwie obie drużyny dążyły do strzelenia bramki dającej zwycięstwo w tym meczu i trzeba przyznać że zarówno warciarze jak i zawodnicy z Obornik mieli ku temu wyśmienite okazje. Zwycięstwo w tym emocjonującym spotkaniu w 83' zapewnił wprowadzony dziesięć minut wcześniej wychowanek Naszego Klubu Jakub Tomkowiak. Słowa uznania należą się całemu zespołowi za walkę do ostatniego gwizdka sędziego.