IV LIGA ZOSTAJE W MIĘDZYCHODZIE

W ostatniej kolejce rozstrzygnęło się która drużyna dołączy do Zjednoczonych Trzemeszno, Krobianki Krobia i Olimpii Koło spadkowiczów z IV ligi wielkopolskiej. W Pniewach Sokół podejmował Lubuszanina Trzcianka i w przypadku porażki Sokoła a zwycięstwie Naszej drużyny w Trzemesznie to Warta zapewniała sobie utrzymanie. Wyniki meczy rozgrywanych równolegle w Pniewach i Trzemesznie do 70' dawały utrzymanie klubowi z Pniew. Ostatecznie mecze zakończyły się zwycięstwami Lubuszanina 5:1 i Warty 4:1 i to Nasz zespół po ostatnim gwizdku sędziego mógł cieszyć z utrzymania w IV lidze wielkopolskiej. Obecnie nasi zawodnicy przez dwa tygodnie będą odpoczywać po niezwykle trudnym sezonie żeby 08 lipca wrócić do treningów i dobrze przygotować się do nowego sezonu który rozpocznie się 10/11 sierpnia. W okresie gdy zawodnicy będą regenerować siły sztab szkoleniowy wraz z zarządem klubu będzie intensywnie pracował nad wzmocnieniem drużyny aby z powodzeniem mogła walczyć o wyższe cele niż tylko utrzymanie. Gdy tylko będą znane mecze sparingowe natychmiast Państwa poinformujemy i zapraszamy do kibicowania Naszym piłkarzom.