KOLEJNY WYCHOWANEK TRAFIA DO AKADEMI LECHA

KOLEJNY WYCHOWANEK TRAFIA DO AKADEMI LECHA

Kacper Wachowiak i Igor Ławrynowicz to zawodnicy Akademii Lecha Poznań wychowankowie Naszego Klubu. Po zdobyciu trzeciego miejsca w kraju z drużyną o Puchar Tymbarku i dobrych występach w rozgrywkach ligowych Artur Ławrynowicz brat Igora został zauważony przez skautów Akademii Lecha i zaproszony na testy które wypadły bardzo dobrze i Artur został zawodnikiem Akademii Lecha Poznań. Zawodnikowi  dziękujemy za godne reprezentowanie Naszego Klubu i życzymy dalszego rozwoju i sukcesów w nowym klubie. Trenerem Artura w Warcie jest p. Mateusz Grzela któremu również dziękujemy za bardzo dobrą pracę z Naszą młodzieżą.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości