MARIUSZ NIEWIADOMSKI NOWYM TRENEREM WARTY

Piędzieśięcioośmioletni Mariusz Niewiadomski nowym trenerem seniorów Warty. Trener Mariusz Niewiadomski w przeszłości był napastnikiem i występował w takich klubach jak Gwardia Koszalin, Stilon Gorzów, Lech Poznań dwa razy Mistrzostwo Polski i trzy razy Puchar Polski, Pogoń Szczecin, Sokół Pniewy i Warta Poznań. W ekstraklasie rozegrał 208 meczy i zdobył 29 bramek. W swojej bogatej karierze grał również w Australii w klubie Polonia Adelaide SC gdzie zdobył 16 bramek a także w Szwecji i w izraelskim Hapoel Tel Awiw. Po zakończeniu kariery został trenerem i z powodzeniem prowadził takie drużyny jak: Warta Śrem III liga, Rawia Rawicz III liga, Warta Poznań awans do starej II ligi drugi poziom rozgrywkowy, Aluminium Konin III liga, TS Nordenia Dopiewo IV liga, Piast Karnin III liga i Meprozet Stare Kurowo awans do IV ligi. Był również dyrektorem sportowym w gorzowskim Stilonie. Witamy p. Mariuszu w MLKS Warta Międzychód i życzymy sukcesów sportowych.