PRZEGRANY SPARING

Unia Swarzędz pokonuje Wartę w kolejnym meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym. Mecz rozpoczął się bardzo niepomyślnie dla naszego zespołu bo już w pierwszej akcji zespół ze Swarzędza zdobywa bramkę dającą prowadzenie w tym meczu.Pierwsza połowa to ostra walka na całym boisku niestety bez bramek. W drugiej odsłonie dzisiejszego sparingu to nasz zespół dominował na boisku czego efektem była bramka autorstwa Jarosława Krysiaka. Niestety nie wykorzystane sytuacje(B. Nowak,Krysiak) mszczą się i w samej końcówce meczu po niepotrzebnym faulu w naszym polu karnym sędzia wskazuje na rzut karny który na bramkę zamienia zawodnik gospodarzy. Mimo porażki na pewno był to pożyteczny sparing z III-cio ligowym zespołem.

UNIA SWARZĘDZ 2:1(1:0) WARTA MIĘDZYCHÓD

1:0 - 2' Jędrzejczak Marcin

1:1 - 53'Krysiak Jarosław (asysta Gregorek)

2:1 -86' Molewski Mateusz (rzut karny)