REMIS Z FORMACJĄ

Remisem 2:2 zakończył się dzisiejszy mecz kontrolny jaki Warta rozegrała na boisku w Międzyrzeczu z III-cio ligową Formacją Port Mostki. Mecz toczył się w dość szybkim tempie a obie drużyny przeprowadziły po kilka ładnych akcji ofensywnych. W 18' Maciej Stefanowicz wymanewrował naszych obrońców i wyłożył piłkę na szesnasty metr naszego pola karnego a tam Artur Małecki precyzyjnym uderzeniem otworzył wynik meczu. Warciarze próbowali szybkimi atakami doprowadzić do wyrównania ale napotykali na dobrze dysponowaną defensywę przeciwnika. Trzeba również pochwalić nasz blok defensywny za umiejętne przerywanie akcji rywala i wyprowadzanie groźnych kontrataków. Na przerwę to zespół z Mostków schodził z jednobramkowym prowadzeniem. W przerwie trener Dyzert dokonał kilku roszad w składzie i w 65' znakomite prostopadłe podanie Karola Gregorka na bramkę zamienił zawodnik testowany. Niestety w 71' rzut wolny wykonywany przez Macieja Stefanowicza z około trzydziestu metrów kompletnie zaskoczył naszą obronę i testowanego bramkarza i Formacja objęła prowadzenie. Nie minęły trzy minuty i po ładnej akcji naszego zespołu zawodnik drużyny przeciwnej zatrzymał piłkę ręką w swoim polu karnym a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Gerard Pińczuk ustalając wynik tego ciekawego i stojącego na wysokim poziomie spotkania.

SKŁAD WYJŚCIOWY WARTY:Galus.Jenek.Pińczuk,Kupczyk,Testowany1,Wożniak,Piotrowski,Krysiak,Gregorek,Testowany 2,Nowak

W drugiej połowie weszli: Testowany 3,Dyl,Zachciał,Testowany 4,Majchrzak,Nabzdyk,Testowany 5,Polody