SPARING Z LUBUSZANINEM DREZDENKO NA ,,5"

Po tygodniu treningów zespół Warty w sobotnie popołudnie podejmował siódmą drużynę IV ligi lubuskiej Lubuszanina Drezdenko.Nasz zespół już w 30 sekundzie za sprawą Jarka Krysiaka objął prowadzenie w tym meczu.Mimo wielu dogodnych sytuacji naszego zespołu do przerwy wynik się nie zmienił.W przerwie trener Dyzert zmienił dwóch napastników(Krysiak,Gregorek) a pojawili się B.Nowak i zawodnik testowany.W 56' w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości na 2:0 podwyższa zawodnik testowany a w 58' po dośrodkowaniu innego zawodnika testowanego i uderzeniu piłki głową B.Nowak daje prowadzenie gospodarzom 3:0.W 62' rzut karny wykorzystuje K.Gregorek i jest 4:0 a w 75' wynik ustala wychowanek klubu J.Florczak.Debiut w seniorskiej drużynie zaliczył wychowanek klubu Alan Gałążewski.W zespole Warty wystąpiło czterech zawodników testowanych.Następny sparing Warta rozegra w piątek 24 lipca o godz.17:00 na stadionie we Wronkach z rezerwami Lecha Poznań.