SZYMON SAWALA WARCIARZEM

W dniu dzisiejszym Nasz Klub pozyskał nowego zawodnika. Jest nim Szymon Sawala który swoją piłkarską karierę rozpoczynał w drużynach juniorskich międzychodzkiej Warty. W wieku 17 lat trafił do Amici Wronki i tam rozpoczęła się jego kariera seniorska. Występował w takich klubach jak GKP Gorzów, Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Polonia Bytom, GKS Bełchatów i ostatnio w pierwszoligowym Dolcanie Ząbki. Trzy sezony występował na stadionach Izraela(Hapoel Nazaret) i Grecji(AGS Vyzas i Vólou Ethnikos).W polskich i zagranicznych klubach ekstraklasowych rozegrał 105 meczy zdobywając 8 bramek.Mimo wielu ofert z klubów I i II ligi Szymon za namową działaczy Naszego Klubu postanowił pomóc międzychodzkiej Warcie w walce o awans do III ligi. Życzymy samych udanych występów w Naszym Klubie.