TERMINARZ IV LIGI GRUPA PÓŁNOCNA 2016/2017
Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
Zieloni Lubosz | - | 1922 Lechia Kostrzyn | |
Iskra Szydłowo | - | GKS Dopiewo | |
Luboński KS | - | GLKS Wysoka | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Grom Plewiska | |
Kotwica Kórnik | - | Huragan Pobiedziska | |
Pogoń Łobżenica | - | Warta Międzychód | |
Nielba Wągrowiec | - | Sparta Oborniki | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Unia Swarzędz |
Kolejka 2 - 13-14 sierpnia |
1922 Lechia Kostrzyn | - | Unia Swarzędz | |
Sparta Oborniki | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Warta Międzychód | - | Nielba Wągrowiec | |
Huragan Pobiedziska | - | Pogoń Łobżenica | |
Grom Plewiska | - | Kotwica Kórnik | |
GLKS Wysoka | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
GKS Dopiewo | - | Luboński KS | |
Zieloni Lubosz | - | Iskra Szydłowo |
Kolejka 3 - 20-21 sierpnia |
Iskra Szydłowo | - | 1922 Lechia Kostrzyn | |
Luboński KS | - | Zieloni Lubosz | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | GKS Dopiewo | |
Kotwica Kórnik | - | GLKS Wysoka | |
Pogoń Łobżenica | - | Grom Plewiska | |
Nielba Wągrowiec | - | Huragan Pobiedziska | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Warta Międzychód | |
Unia Swarzędz | - | Sparta Oborniki |
Kolejka 4 - 27-28 sierpnia |
1922 Lechia Kostrzyn | - | Sparta Oborniki | |
Warta Międzychód | - | Unia Swarzędz | |
Huragan Pobiedziska | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Grom Plewiska | - | Nielba Wągrowiec | |
GLKS Wysoka | - | Pogoń Łobżenica | |
GKS Dopiewo | - | Kotwica Kórnik | |
Zieloni Lubosz | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Iskra Szydłowo | - | Luboński KS |
Kolejka 5 - 3-4 września |
Luboński KS | - | 1922 Lechia Kostrzyn | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Iskra Szydłowo | |
Kotwica Kórnik | - | Zieloni Lubosz | |
Pogoń Łobżenica | - | GKS Dopiewo | |
Nielba Wągrowiec | - | GLKS Wysoka | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Grom Plewiska | |
Unia Swarzędz | - | Huragan Pobiedziska | |
Sparta Oborniki | - | Warta Międzychód |
Kolejka 6 - 10-11 września |
1922 Lechia Kostrzyn | - | Warta Międzychód | |
Huragan Pobiedziska | - | Sparta Oborniki | |
Grom Plewiska | - | Unia Swarzędz | |
GLKS Wysoka | - | Lubuszanin Trzcianka | |
GKS Dopiewo | - | Nielba Wągrowiec | |
Zieloni Lubosz | - | Pogoń Łobżenica | |
Iskra Szydłowo | - | Kotwica Kórnik | |
Luboński KS | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne |
Kolejka 7 - 17-18 września |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | 1922 Lechia Kostrzyn | |
Kotwica Kórnik | - | Luboński KS | |
Pogoń Łobżenica | - | Iskra Szydłowo | |
Nielba Wągrowiec | - | Zieloni Lubosz | |
Lubuszanin Trzcianka | - | GKS Dopiewo | |
Unia Swarzędz | - | GLKS Wysoka | |
Sparta Oborniki | - | Grom Plewiska | |
Warta Międzychód | - | Huragan Pobiedziska |
Kolejka 8 - 24-25 września |
1922 Lechia Kostrzyn | - | Huragan Pobiedziska | |
Grom Plewiska | - | Warta Międzychód | |
GLKS Wysoka | - | Sparta Oborniki | |
GKS Dopiewo | - | Unia Swarzędz | |
Zieloni Lubosz | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Iskra Szydłowo | - | Nielba Wągrowiec | |
Luboński KS | - | Pogoń Łobżenica | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Kotwica Kórnik |
Kolejka 9 - 1-2 października |
Kotwica Kórnik | - | 1922 Lechia Kostrzyn | |
Pogoń Łobżenica | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Nielba Wągrowiec | - | Luboński KS | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Iskra Szydłowo | |
Unia Swarzędz | - | Zieloni Lubosz | |
Sparta Oborniki | - | GKS Dopiewo | |
Warta Międzychód | - | GLKS Wysoka | |
Huragan Pobiedziska | - | Grom Plewiska |
Kolejka 10 - 8-9 października |
1922 Lechia Kostrzyn | - | Grom Plewiska | |
GLKS Wysoka | - | Huragan Pobiedziska | |
GKS Dopiewo | - | Warta Międzychód | |
Zieloni Lubosz | - | Sparta Oborniki | |
Iskra Szydłowo | - | Unia Swarzędz | |
Luboński KS | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Nielba Wągrowiec | |
Kotwica Kórnik | - | Pogoń Łobżenica |
Kolejka 11 - 15-16 października |
Pogoń Łobżenica | - | 1922 Lechia Kostrzyn | |
Nielba Wągrowiec | - | Kotwica Kórnik | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Unia Swarzędz | - | Luboński KS | |
Sparta Oborniki | - | Iskra Szydłowo | |
Warta Międzychód | - | Zieloni Lubosz | |
Huragan Pobiedziska | - | GKS Dopiewo | |
Grom Plewiska | - | GLKS Wysoka |
Kolejka 12 - 22-23 października |
1922 Lechia Kostrzyn | - | GLKS Wysoka | |
GKS Dopiewo | - | Grom Plewiska | |
Zieloni Lubosz | - | Huragan Pobiedziska | |
Iskra Szydłowo | - | Warta Międzychód | |
Luboński KS | - | Sparta Oborniki | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Unia Swarzędz | |
Kotwica Kórnik | - | Lubuszanin Trzcianka | |
Pogoń Łobżenica | - | Nielba Wągrowiec |
Kolejka 13 - 29-30 października |
Nielba Wągrowiec | - | 1922 Lechia Kostrzyn | |
Lubuszanin Trzcianka | - | Pogoń Łobżenica | |
Unia Swarzędz | - | Kotwica Kórnik | |
Sparta Oborniki | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Warta Międzychód | - | Luboński KS | |
Huragan Pobiedziska | - | Iskra Szydłowo | |
Grom Plewiska | - | Zieloni Lubosz | |
GLKS Wysoka | - | GKS Dopiewo |
Kolejka 14 - 5-6 listopada |
1922 Lechia Kostrzyn | - | GKS Dopiewo | |
Zieloni Lubosz | - | GLKS Wysoka | |
Iskra Szydłowo | - | Grom Plewiska | |
Luboński KS | - | Huragan Pobiedziska | |
Tarnovia Tarnowo Podgórne | - | Warta Międzychód | |
Kotwica Kórnik | - | Sparta Oborniki | |
Pogoń Łobżenica | - | Unia Swarzędz | |
Nielba Wągrowiec | - | Lubuszanin Trzcianka |
Kolejka 15 - 11 listopada |
Lubuszanin Trzcianka | - | 1922 Lechia Kostrzyn | |
Unia Swarzędz | - | Nielba Wągrowiec | |
Sparta Oborniki | - | Pogoń Łobżenica | |
Warta Międzychód | - | Kotwica Kórnik | |
Huragan Pobiedziska | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Grom Plewiska | - | Luboński KS | |
GLKS Wysoka | - | Iskra Szydłowo | |
GKS Dopiewo | - | Zieloni Lubosz |
Kolejka 16 - 13 listopada |
1922 Lechia Kostrzyn | - | Zieloni Lubosz | |
GKS Dopiewo | - | Iskra Szydłowo | |
GLKS Wysoka | - | Luboński KS | |
Grom Plewiska | - | Tarnovia Tarnowo Podgórne | |
Huragan Pobiedziska | - | Kotwica Kórnik | |
Warta Międzychód | - | Pogoń Łobżenica | |
Sparta Oborniki | - | Nielba Wągrowiec | |
Unia Swarzędz | - | Lubuszanin Trzcianka |
Komentarze