TURNIEJ PIŁKARSKI W SEELOW

W niedzielę 30 kwietnia na stadionie SV Victoria Seelow odbył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski w którym oprócz gospodarzy brały udział drużyny z Nangis (Francja) Moers (Niemcy) i międzychodzka Warta. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym" 1x35' W pierwszym meczu turnieju gospodarze pokonali Nangis 1:0 a Nasz zespół rozgromił drużynę Moers 6:1 a skutecznością popisał się Bartosz Nowak zdobywca pięciu bramek. W kolejnym meczu turnieju pokonaliśmy gospodarzy z Seelow 2:0 po dwóch bramkach Jarosława Krysiaka. W ostatnim meczu Nasza drużyna zwyciężyła zespół Nangis z Francji 3:2 i wygrała cały Turniej  z kompletem zwycięstw. Pod nieobecność trenera Sławomira Dyzerta nasz zespół w tym turnieju prowadził były zawodnik i trener Naszego Klubu Szymon Nabzdyk któremu serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i gratulujemy jemu i drużynie zwycięstwa w turnieju.