XXV KOLEJKA IV LIGI GRUPY PÓŁNOCNEJ

W sobotę 16.05.2015 r.o godz.17:00 Warta rozpocznie kolejny mecz w ramach XXV kolejki w Gneiznie z miejscowym Mieszkiem.W ostatniej kolejce Mieszko wygrał 1:2 w Skokach a Warta uległa u siebie Pelikanowi Niechanowo 1:2 Zapowiada się ciekawy pojedynek i mamy nadzieje że to Warta wyjdzie zwycięsko z tego meczu i tym samym przerwie serię czterech meczy bez zwycięstwa.Jesienią Warta na swoim stadionie wysoko pokonała Mieszko 8:4 a bramki w tamtym meczu zdobywali:Nowak Bartosz 3 Kozłowski Filip 4 i Chorzępa Marcin a dla Mieszka Szymański,Urbaniak,Stefański i Kryszak.

KADRA WARTY NA GNIEZNO

Bochiński Robert,Dohnal Jakub,Florczak Jerzy,Galus Konrad,Goliński Michał,Gregorek Karol,Kołodziej Szymon,Konaszewicz Filip,Majchrzak Mateusz,Nabzdyk Jakub,Nowak Bartosz,Nowak Radosław,Pińczuk Gerard,Piotrowski Stanisław,Siwek Marcin,Smolarek Kamil,Śpiączka Mateusz.

WYJAZD Z MIĘDZYCHODU GODZ.13:00

Pozostałe mecze XXV kolejki:

godz.16:00 Leśnik Margonin - Zjednoczeni Trzemeszno

godz.16:00 Lubuszanin Trzcianka-Wełna Skoki

godz.16:00 Iskra Szydłowo-Lechia Kostrzyn

godz.17:00 Grom Plewiska - 1920 Mosina

godz.17:00 Płomień Przyprostynia-Sparta Oborniki

godz.15:00 Huragan Pobiedziska-GKS Dopiewo

godz.15:00 Pelikan Niechanowo-Sparta Szamotuły

Serdecznie zapraszamy na stadiony.