PIERWSZY SPARING NA PLUS

Pierwszy sparing w okresie przygotowawczym Nasz zespół rozegrał dzisiaj w Dopiewie z ligowym rywalem miejscowym GKS-em. Trener  Sławomir Dyzert miał do dyspozycji dziewiętnastu zawodników w tym kilku testowanych którzy są blisko gry dla Naszego Klubu. Już w 3' tracimy bramkę a w 21' przegrywamy 2:0 Kontaktową bramkę w 24' zdobywa Bartosz Nowak który w 40' minucie doprowadza do wyrównania i taki wynik utrzymuje się do przerwy. Od początku drugiej połowy na boisku pojawiło się ośmiu zawodników którzy mecz zaczynali na ławce rezerwowych. W 89' meczu po ładnym dośrodkowaniu jednego z zawodników testowanych i zagraniu Łukasza Wesołowskiego, Taras Maksymiv strzałem pod poprzeczkę daje zwycięstwo naszej drużynie. Następny mecz sparingowy nasza drużyna rozegra we wtorek 25 lipca o godzinie 19:00 na stadionie w Międzychodzie a rywalem będzie beniaminek IV ligi lubuskiej Warta Gorzów. Serdecznie Państwa zapraszamy na to jedyne spotkanie sparingowe rozgrywane na stadionie miejskim przed rozpoczęciem ligowych zmagań sezonu 2017/2018