POŻEGNANIE TRENERA SŁAWOMIRA DYZERTA

Podczas III Gali nastąpiło oficjalne pożegnanie trenera I drużyny Sławomira Dyzerta. Podczas swej przeszło trzyletniej pracy w Klubie trener Dyzert w pierwszym sezonie zajął z drużyną ósme miejsce. Kolejny sezon to historyczny sukces jakim bez wątpienia było zdobycie mistrzostwa IV ligi. Niestety mistrzostwo nie dawało awansu do III ligi i zgodnie z regulaminem WZPN o awansie decydował dwumecz z Górnikiem Konin. Chociaż oba mecze zakończyły się remisami to Górnik Konin strzelając więcej bramek na wyjeździe cieszył się z awansu. Kolejny sezon pod wodzą trenera Dyzerta to również sukces w postaci drugiego miejsca w lidze ze stratą zaledwie dwóch punktów do lidera z Trzcianki. W obecnym sezonie drużyna trenera Dyzerta po siedemnastu kolejkach zajmuje trzecie miejsce mając tyle samo punktów co druga Unia Swarzędz. Przeszło trzyletni okres pracy trenera Sławomira Dyzerta w Naszym Klubie to pasmo sukcesów chociaż zabrakło przysłowiowej ,,truskawki na torcie" w postaci awansu do III ligi.

Za to wszystko serdecznie dziękujemy TRENERZE i życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.