Turniej Wrocław Winter Cup 2023

Drużyna Młodzika w miniony weekend 25-26.2023 brała udział w Międzynarodowym turnieju Wrocław Winter Cup 2023 we Wrocławiu. W turnieju uczestniczyło łącznie 200 drużyn z Polski i Europy. Nasza drużyna pod wodzą trenera Mateusza Grzeli oraz Adriana Karolaka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony uzyskując wyśmienity wynik. Zespół rozegrał 11 meczy w dwa dni rywalizując z drużynami z Litwy, Niemiec, Słowacji i Polski. Po pierwszym dniu rywalizacji w grupie zajęliśmy 6 miejsce i trafiliśmy do grupy brązowej, w której już nie mieliśmy sobie równych, gdzie po 5 zwycięstwach strzeleniu 13 bramek i zachowaniu czystego konta wygraliśmy grupę brązową.

Po zakończonych zmaganiach drużyna wzięła udział w meczu Śląsk Wrocław vs Lech Poznań.

Wielkie gratulacje dla naszych chłopaków i sztabu szkoleniowego!!!