TRENER MATEUSZ GRZELA

TRENER MATEUSZ GRZELA

Wczoraj pisaliśmy o Arturze Ławrynowiczu który trafił z Naszego klubu do Akademii Lecha Poznań. Dziś o jego trenerze Mateuszu Grzela młodym, perspektywicznym trenerze który konsekwentnie realizuje swoje marzenia. Mateusz obecnie posiada licencję trenerską UEFA B i ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez staże w najlepszych akademiach piłkarskich zarówno w kraju jak i w Europie. W grudniu 2017 r. przebywał na tygodniowym stażu trenerskim w akademii Benfici Lizbona a w dniach 19 - 23 marca br. w akademii Zagłębia Lubin. Mateuszowi życzymy wielu sukcesów w pracy trenerskiej na rzecz Naszego Klubu i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości